bg2.jpg
electronicsafterhours.com

Clementoni

Włoska firma Clementoni słynie z zabawek edukacyjnych dla dzieci, w celu uczynienia poznania świata nauk technicznych poprzez zabawę. Oferta firmy Clementoni to zabawki, które zostały zaprojektowany z myślą o rozwijaniu u dziecka kreatywności poprzez łączenie przyjemnego z pożytecznym. Zabawki od Clementoni umożliwiają poznawanie podstawowych praw rządzących fizyką, a także uczą kreatywności i strategicznego podejścia do rozwiązywania problemów technicznych. Asortyment produktów spod znaku Clementoni obejmuje m.in. zestawy do samodzielnego montażu, roboty edukacyjne, puzzle, gry planszowe, zestawy startowe do nauki programowania dla osób początkujących, a także inteligentne zabawki interaktywne i wiele innych. Clementoni to firma z długą tradycją - od ponad 50 lat jest ukierunkowana na tworzenie zabawek rozwijających wiedzę i umiejętności dzieci od najwcześniejszych lat życia. Zabawki Clementoni to nie tylko ogrom zalet na tle edukacyjnym oraz rozrywkowym, ale także gwarancja wysokiej jakości wykonania.

Clementoni – ciekawe zabawki edukacyjne dla najmłodszych konstruktorów

Oferta zabawek spod znaku Clementoni obejmuje zestawy dla dzieci w każdym wieku. W skład oferty zabawek firmy Clementoni wchodzą m.in. puzzle, gry planszowe, gry edukacyjne, a także roboty edukacyjne. Do najbardziej popularnych produktów firmy zaliczają się zestawy do nauki budowy ludzkiego ciała, zestawy do nauki zasad ruchu drogowego, zestawy do tworzenia obrazków i biżuterii, a także zestawy konstrukcyjne i edukacyjne rozwijające podstawową wiedzę z zakresu matematyki, fizyki, biologii oraz wielu innych nauk technicznych i ścisłych. Szczególną atrakcją w ofercie firmy Clementoni są zestawy do budowy robotów, w tym robotów imitujących zachowania zwierząt domowych.

Clementoni – zabawki, które bawią i uczą

 

Jednym z kluczowych założeń zabawek marki Clementoni, jest edukacyjna filozofia STEAM, która łączy w sobie zagadnienia nauk technicznych i ścisłych wraz z szeroko rozumianą sztuką. Odpowiedni dobór zabawek pod konkretną grupę wiekową dzieci, daje na wstępie prawidłowe podejście do rozwijania u dzieci zainteresowań technicznych, kreatywności oraz umiejętności rozwiązywania problemów. Szeroka oferta zabawek firmy Clementoni przypadnie do gustu zarówno dzieciom jak i ich rodzicom. Zabawki Clementoni to gwarancja wysokiej jakości i wysokiej efektywności za naprawdę rozsądne pieniądze!

Clementoni – zabawki wszechstronne i praktyczne

Firma Clementoni może pochwalić się bardzo szeroką ofertą atrakcyjnych zabawek edukacyjnych. Zestawy edukacyjne Clementoni obejmują m.in. duże zestawy konstrukcyjne umożliwiające wprowadzenie dziecka w świat mechaniki, z których pomocą dziecko poznaje budowę i zasadę działania takich pojazdów jak samoloty, helikokptery, samochody ciężarowe, maszyny rolnicze, maszyny robotnicze, czy też samochody typu Monster Truck. Dzięki takim zestawom edukacyjnym, dziecko dostaje możliwość poznania nomenklatury technicznej oraz podstawowych elementów konstrukcyjnych, wykorzystywanych w szeroko rozumianej technice. Jednym z przewodnich celi, które przyświecały firmie Clementoni przy tworzeniu tych zestawów, także było rozwijanie u dziecka umiejętności związanych z samodzielnym budowaniem modeli pojazdów mechanicznych oraz wprawienie w ruch ich części ruchomych. Pojedynczy zestaw od Clementoni umożliwia zbudowanie wielu różnych modeli pojazdów, dzięki czemu jest bardzo uniwersalny i starcza na wiele godzin pasjonującej nauki i zabawy w ciągu dnia. Z myślą o dzieciach wykazujących ogromny głód wiedzy, powstał zestaw RoboMaker Pro, który umożliwia wprowadzenie w świat robotyki na wysoce zróżnicowanym poziomie trudności. Zestaw zawiera liczne komponenty elektroniczne i umożliwia zbudowanie pięciu różnych projektów robotycznych. Zbudowanego robota można łatwo zaprogramować i uruchomić.